Property Sale
Sale
$209,000
From:
To:
Sq Ft1,396DeedBook 16505, Page 1968Recorded9/12/2016
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,248 | +5.2% |
| 2024 | $5,939 | +3.5% |
| 2023 | $5,738 | +1.3% |
| 2022 | $5,665 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1972
65 Havens Dr.
Residential
220 Penguin Rd.
Residential
38 Compass Ave.
Residential
59 Regent Circle
Residential
84 Tiller Ln
Residential