Property Sale
Sale
$245,000
From:
To:
Sq Ft1,584DeedBook 15881, Page 162Recorded8/28/2014
From:
To:
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,972 | +5.2% |
| 2024 | $5,676 | +3.5% |
| 2023 | $5,484 | +1.3% |
| 2022 | $5,415 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1976
742 Pine Dr.
Residential
120 Jib Circle
Residential
97 Mizzen Rd
Residential
5 Huckleberry Ct
Residential
625 Rice Ct.
Residential