Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,275 | +5.2% |
| 2024 | $4,063 | +3.5% |
| 2023 | $3,926 | +1.3% |
| 2022 | $3,876 | +1.6% |
Year Built: 1955
452 Central Ave.
Residential
727 Pine Dr
Residential
289 Hudson Dr.
Residential
482 Community Dr.
Residential
280 Lake Shore Dr.
Residential