Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,000 | +5.2% |
| 2024 | $6,653 | +3.5% |
| 2023 | $6,428 | +1.3% |
| 2022 | $6,347 | +1.6% |
Year Built: 1960
448 S. Community Dr.
Residential
787 Downey Ave.
Residential
226 Circle Dr.
Residential
653 Windsor Rd
Residential
866 Linden Ave.
Residential