Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft740DeedBook 16106, Page 434Recorded6/12/2015
From:
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,394 | +5.2% |
| 2024 | $4,176 | +3.5% |
| 2023 | $4,035 | +1.3% |
| 2022 | $3,984 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1950
84 London Rd.
Residential
709 Sycamore Dr.
Residential
499 Monmouth Ave
Residential
25 Lancaster Rd.
Residential
34 Edwards Rd.
Residential