Property Sale
Sale
$1,620,000
Sq Ft3,044DeedBook 17630, Page 1876Recorded10/3/2019
Year Built: 2015
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $24,746 | +5.2% |
| 2024 | $23,523 | +18.4% |
| 2023 | $19,875 | +0.4% |
| 2022 | $19,787 | +4.5% |
Year Built: 2015
From:
To:
224 Fourth Avenue
Residential
123 Second Avenue
Residential
15 Diane Lane
Residential
1 Fifth Avenue
Residential
20 Fifth Avenue
Residential