Skip to content

North Beach Drive(Block 1096 Lot 43)Seaside Heights, NJ 08751

Last Sale Date
Apr 25, 2024

Property Information

Block1096
Lot43
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page112

Building Details

Building Class10
DescriptionCOMMON ELEMENTS
Dwellings1
ZoningR40E
Sq Footage---
Acreage1.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2012$372+10.9%
2011$336-62.5%
2010$895+7.0%
2009$836+0.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0