Property Sale
Sale
$365,000
DeedBook 13820, Page 734
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,594 | +5.3% |
| 2024 | $7,215 | +6.6% |
| 2023 | $6,770 | +0.4% |
| 2022 | $6,740 | +4.5% |
Year Built: 1967
1189 Silverton Road
Residential
24 Stevens Road
Residential
1612 Raccoon Drive
Residential
1719 New Hampshire Avenue
Residential
1791 Todd Road
Residential