Property Sale
Sale
$3,000,000
DeedBook 18470, Page 1513Recorded5/12/2021
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $25,039 | +5.2% |
| 2024 | $23,801 | -4.0% |
| 2023 | $24,802 | +0.4% |
| 2022 | $24,693 | +4.5% |
Year Built: 2000
250 Route 37 West
Commercial
780 Route 37 West Ste 330
Commercial
1701 Lakewood Road
Commercial
780 Route 37 West Ste 200
Commercial
780 Route 37 West Ste 140
Commercial