Property Sale
Sale
$1,125,000
DeedBook 5677, Page 505
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,914 | +5.2% |
| 2024 | $7,523 | -10.4% |
| 2023 | $8,392 | +0.4% |
| 2022 | $8,355 | +0.0% |
Year Built: 1989
601 Route 37 West Ste 204
Commercial
601 Route 37 West Ste 202
Commercial
305 Main Street
Commercial
601 Route 37 West Ste 105
Commercial
601 Route 37 West Ste 102
Commercial