Property Sale
Sale
$1,125,000
DeedBook 5677, Page 505
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,950 | +5.2% |
| 2024 | $8,508 | -10.4% |
| 2023 | $9,491 | +0.4% |
| 2022 | $9,450 | +0.0% |
Year Built: 1989
601 Route 37 West Ste 205
Commercial
601 Route 37 West Ste 300
Commercial
601 Route 37 West Ste 102
Commercial
305 Main Street
Commercial
1639 Route 37 East
Commercial