Property Sale
Sale
$325,000
From:
To:
Sq Ft3,086DeedBook 16172, Page 1701Recorded8/27/2015
From:
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,300 | +5.2% |
| 2024 | $8,840 | -18.6% |
| 2023 | $10,854 | +0.4% |
| 2022 | $10,807 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1930
253 Washington Street
Residential
8 River Bend Drive
Residential
205 Dewey Street
Residential
675 Michael Drive
Residential
701 Frann Road
Residential