Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4342, Page 146
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,035 | +5.2% |
| 2024 | $6,687 | +20.6% |
| 2023 | $5,544 | +0.4% |
| 2022 | $5,519 | +4.5% |
Year Built: 1965
21 Green Twig Drive
Residential
25 Fairway Drive
Residential
681 White Cedar Drive
Residential
118 Haines Road
Residential
10 East Drive
Residential