Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,734 | +5.2% |
| 2024 | $5,451 | +21.8% |
| 2023 | $4,474 | +0.4% |
| 2022 | $4,454 | +4.5% |
Year Built: 1952
26 East Drive
Residential
114 Maple Street
Residential
8 Cedar Drive
Residential
33 Point O Woods Drive
Residential
29 East Drive
Residential