Property Sale
Sale
$220,000
Sq Ft931DeedBook 18171, Page 1917Recorded11/25/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,638 | +5.2% |
| 2024 | $3,459 | +4.2% |
| 2023 | $3,319 | +0.4% |
| 2022 | $3,305 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1938
302 Anthony Avenue
Residential
617 Parkside Avenue
Residential
2204 Fifth Avenue
Residential
110 Elizabeth Avenue
Residential
45 River Drive
Residential