Property Sale
Sale
$175,000
DeedBook 12274, Page 847
Year Built: 1937
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,196 | +5.2% |
| 2024 | $3,038 | -3.7% |
| 2023 | $3,154 | +0.4% |
| 2022 | $3,140 | +4.5% |
Year Built: 1937
1 Gilford Place
Residential
606 Parkside Avenue
Residential
711 Elizabeth Avenue
Residential
525 Coolidge Avenue
Residential
222 Grover Road
Residential