Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4961, Page 816
Year Built: 1933
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,143 | +5.2% |
| 2024 | $2,988 | +20.2% |
| 2023 | $2,485 | +0.4% |
| 2022 | $2,474 | +4.5% |
Year Built: 1933
509 Elizabeth Avenue
Residential
206 Swan Blvd
Residential
622 Parkside Avenue
Residential
2219 Route 37 East
Residential
523 Buermann Avenue
Residential