Property Sale
Sale
$324,900
From:
To:
Sq Ft2,188DeedBook 15829, Page 1988Recorded6/19/2014
From:
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,557 | +4.0% |
| 2024 | $8,232 | +4.0% |
| 2023 | $7,913 | +1.4% |
| 2022 | $7,804 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 2000
5 Oakmont Lane
Residential
57 Cypress Point Lane
Residential
26 Barton Creek Road
Residential
62 Spyglass Drive
Residential
10 Regent Square
Residential