Property Sale
Sale
$430,000
DeedBook 13171, Page 147
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,534 | +3.9% |
| 2024 | $10,134 | +4.0% |
| 2023 | $9,742 | +1.4% |
| 2022 | $9,607 | +1.2% |
Year Built: 2001
20 Winged Foot Road
Residential
7 Nicole Court
Residential
53 Baltusrol Drive
Residential
9 Inverness Lane
Residential
14 Swallow Tail Court
Residential