Property Sale
SaleMulti
$106,500
DeedBook 5201, Page 605
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,741 | +7.0% |
| 2024 | $4,432 | +6.5% |
| 2023 | $4,163 | +3.3% |
| 2022 | $4,030 | +1.8% |
Year Built: 1973
808 Tappan Street
Residential
905 Clifton Street
Residential
2218 Glen Oak Drive
Residential
526 Vaughn Avenue
Residential
804 Baldwin Street
Residential