Skip to content

Barramore Avenue(Block 869 Lot 11)Lanoka Harbor, NJ 08734

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 6, 2010

Property Information

Block869
Lot11
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLacey Twp
Tax Map Page48

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage---
Acreage0.2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$57,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$57,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,444+6.9%
2024$1,350+6.5%
2023$1,268+3.3%
2022$1,228+1.8%
Property History

No events match the selected filters.