Skip to content

Rowe Street(Block 869 Lot 31)Lanoka Harbor, NJ 08734

Last Sale Date
Apr 19, 2024

Property Information

Block869
Lot31
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLacey Twp
Tax Map Page48

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage---
Acreage0.6

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$400,000
100%
Improvement Value:$400
0%
Total Assessment$400,400

Sale
$0