Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft1,566DeedBook 17161, Page 1975Recorded6/29/2018
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,750 | +7.2% |
| 2024 | $7,232 | +8.7% |
| 2023 | $6,652 | +1.3% |
| 2022 | $6,565 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1972
110 Hatteras Road
Residential
113 Harborage Place
Residential
407 Sixth Street
Residential
119 Whippany Road
Residential
341 Tuscarora Avenue
Residential