Skip to content

865 Main AvePassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block2177
Lot1
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1 B
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage0.16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$106,100
23%
Improvement Value:$352,900
77%
Total Assessment$459,000

Sale
$0