Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,787 | +3.0% |
| 2024 | $17,273 | +6.5% |
| 2023 | $16,221 | +0.8% |
| 2022 | $16,096 | +1.5% |
Year Built: 1940
35 Amsterdam Ave
Residential
31 Idaho St.
Residential
41 45pleasant Ave
Residential
283 High St
Residential
502 Passaic Ave
Residential