Property Sale
Sale
$390,000
To:
Sq Ft1,887DeedBook 2286, Page 154
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,975 | +3.0% |
| 2024 | $14,543 | +6.5% |
| 2023 | $13,656 | +0.8% |
| 2022 | $13,551 | +1.5% |
To:
Year Built: 1940
10 Lackawanna Place
Residential
167 Amsterdam Avenue
Residential
426 Brook Ave
Residential
89 Terhune Ave.
Residential
153 Howard Ave
Residential