Skip to content

100-104 JeffersonPassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block4088
Lot7
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 B
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$117,500
27%
Improvement Value:$317,900
73%
Total Assessment$435,400

Sale
$0