Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,156 | +3.0% |
| 2024 | $13,740 | +6.6% |
| 2023 | $12,887 | +0.8% |
| 2022 | $12,786 | +1.5% |
Year Built: 1920
35 Leonard Pl.
Residential
74 Hamilton Ave
Residential
22 Martha Pl.
Residential
55 Third St
Residential
149 Lexington Av
Residential