Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,061 | +3.0% |
| 2024 | $14,627 | +6.5% |
| 2023 | $13,735 | +0.8% |
| 2022 | $13,629 | +1.5% |
Year Built: 1900
132 Autumn St
Residential
17 Burgess Pl
Residential
164 Sherman St.
Residential
244 Lexington Ave
Residential
237 Lexington Av
Residential