Skip to content

64-72 Haledon AvePaterson, NJ 07522

Last Sale Date
Aug 31, 2023

Property Information

Block110
Lot19
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage11,262
Acreage0.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$96,200
9%
Improvement Value:$1,000,000
91%
Total Assessment$1,096,200

Sale
$0