Skip to content

72-76 Haledon AvePaterson, NJ 07522

Built 1897

Last Sale Date
May 17, 2002

Property Information

Block110
Lot20

Sq Footage---
Acreage0.1

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$41,200
86%
Improvement Value:$6,600
14%
Total Assessment$47,800

Built

Year Built: 1897