Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft1,312DeedBook 1084, Page 15
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,059 | +3.9% |
| 2024 | $8,718 | +9.5% |
| 2023 | $7,958 | +7.2% |
| 2022 | $7,423 | +4.6% |
To:
Year Built: 1940
185 Preakness Ave
Residential
27-29 Sherman Ave
Residential
17-19 Emerson Ave
Residential
11 Sherman Ave
Residential
165-167 Lenox Ave
Residential