Property Sale
Sale
$419,000
To:
Sq Ft1,242DeedBook 4415, Page 108
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,049 | +3.9% |
| 2024 | $8,708 | +9.5% |
| 2023 | $7,949 | +7.2% |
| 2022 | $7,415 | +3.3% |
To:
Year Built: 1960
121-125 Lenox Ave
Residential
1-3 Totowa Ave
Residential
205-207 Lexington Ave
Residential
43-45 Arlington Ave
Residential
125-127 Chamberlain Ave
Residential