Property Sale
Sale
$415,000
To:
Sq Ft2,240DeedBook 3971, Page 162
To:
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,876 | +3.9% |
| 2024 | $11,429 | +9.5% |
| 2023 | $10,434 | +7.2% |
| 2022 | $9,732 | +3.3% |
To:
From:
To:
Year Built: 1965
282-284 Rossiter Ave
Residential
292-294 Elberon Ave
Residential
182-184 Cumberland Ave
Residential
170-174 Emerson Ave
Residential
319-321 Linwood Ave
Residential