Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,861 | +3.9% |
| 2024 | $11,414 | +9.5% |
| 2023 | $10,420 | +7.2% |
| 2022 | $9,719 | +3.2% |
Year Built: 1955
34-36 Crosby Ave
Residential
198-200 Burlington Ave
Residential
127-129 Elberon Ave
Residential
44-46 Elberon Ave
Residential
26-30 Lexington Ave
Residential