Foreclosure Case F-048210-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,640 | +3.9% |
| 2024 | $9,276 | +9.5% |
| 2023 | $8,469 | +7.2% |
| 2022 | $7,899 | +3.3% |
To:
Year Built: 1950
150-152 Crosby Ave
Residential
167-169 Emerson Ave
Residential
216-218 Sherwood Ave
Residential
15-17 Arlington Ave
Residential
142-144 Crosby Ave
Residential