Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
37-45 Leon StPaterson, NJ 07524
Last Sale Date
Oct 22, 2003
Property Information
Block1807
Lot4
Dwellings---
ZoningI-1
Sq Footage---
Acreage---
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$179,100
95%
Improvement Value:$9,600
5%
Total Assessment$188,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,614 | -11.9% |
| 2024 | $10,909 | +9.5% |
| 2023 | $9,959 | +7.2% |
| 2022 | $9,289 | +1.0% |
Property History
No events match the selected filters.