Property Sale
Sale
$722,500
To:
Sq Ft2,396DeedBook 4381, Page 259
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,012 | +4.0% |
| 2024 | $16,359 | +1.2% |
| 2023 | $16,159 | +0.4% |
| 2022 | $16,087 | +2.0% |
To:
Year Built: 1974
22 Varick St
Residential
90 Benson Dr
Residential
70 Benson Dr
Residential
86 Benson Dr
Residential
22 Stagg Rd
Residential