Property Sale
Sale
$260,000
DeedBook I 160, Page 179
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,814 | +4.0% |
| 2024 | $12,322 | +1.2% |
| 2023 | $12,171 | +0.4% |
| 2022 | $12,118 | +2.0% |
Year Built: 1964
55 Carlisle Rd
Residential
15 Helene Court
Residential
19 Lawrence Rd
Residential
24 Pelham Rd
Residential
10 Dwight St
Residential