Property Sale
Sale
$900,000
To:
Sq Ft2,578DeedBook 4865, Page 57
To:
To:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,487 | +4.0% |
| 2024 | $16,817 | +1.2% |
| 2023 | $16,611 | +0.4% |
| 2022 | $16,537 | +2.0% |
To:
To:
To:
Year Built: 1988
43 Reston Rd
Residential
42 Reston Rd
Residential
119 Pleasant Vw Dr
Residential
16 Mountain Rd
Residential
63 Howe Ave
Residential