Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,282 | +4.0% |
| 2024 | $13,735 | +2.0% |
| 2023 | $13,470 | +0.4% |
| 2022 | $13,411 | +2.0% |
Year Built: 1967
110 Osage Rd
Residential
11 Monhegan Ave
Residential
3 Lillian Court
Residential
58 Cecilia Dr
Residential
6 Stirling Lane
Residential