Property Sale
Sale
$335,500
To:
Sq Ft1,255DeedBook 3615, Page 1
To:
From:
To:
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,710 | +4.0% |
| 2024 | $9,337 | +1.2% |
| 2023 | $9,223 | +0.4% |
| 2022 | $9,182 | +2.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1928
126 Garside Ave
Residential
122 Garside Ave
Residential
5 Birch Lane
Residential
1367 Ratzer Rd
Residential
241 Garside Ave
Residential