Property Sale
Sale
$650,000
To:
Sq Ft1,944DeedBook 4410, Page 96
To:
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,343 | +4.0% |
| 2024 | $12,831 | +1.2% |
| 2023 | $12,674 | +0.4% |
| 2022 | $12,618 | +2.0% |
To:
Year Built: 1948
41 Oakwood Dr
Residential
8 Forest Terr
Residential
42 Wilson Ave
Residential
184 Beechwood Dr
Residential
63 Alpine Dr
Residential