Skip to content

79 Robin Hood WayWayne, NJ 07470

Vacant Land

Last Sale Price
$300,000
Last Sale Date
Dec 29, 1999

Property Information

Block2326
Lot22

Sq Footage---
Acreage0.37

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$16,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$16,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$987+4.0%
2024$949+1.2%
2023$938+0.4%
2022$933+2.0%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$300,000

To:

DeedBook 164, Page 107