Property Built
Built
Year Built: 1964
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,210 | +4.0% |
| 2024 | $14,627 | +1.2% |
| 2023 | $14,448 | +0.4% |
| 2022 | $14,384 | +2.0% |
Year Built: 1964
14 Ashlyn Court
Residential
20 Bristol Place
Residential
18 Sunrise Dr
Residential
104 Wendt Lane
Residential
517 Colfax Rd
Residential