Skip to content

136 Jackson Ave(Unit T01)Wayne, NJ 07470

Last Sale Date
Aug 15, 2019

Property Information

Block2607
Lot18
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$225,000
100%
Total Assessment$225,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$13,379+4.0%
2024$12,866+1.2%
2023$12,708+0.4%
2022$12,652+2.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0