Foreclosure Case F-041769-15
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,682 | +4.0% |
| 2024 | $13,157 | +1.2% |
| 2023 | $12,996 | +0.4% |
| 2022 | $12,939 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
23 Fisk Rd
Residential
57 Allen Dr
Residential
259 Church Lane
Residential
6 Burke Rd
Residential
275 Church Lane
Residential