Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
1022 Hamburg TpkeWayne, NJ 07470
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 15, 1992
Property Information
Block3200
Lot1
Zoning---
Sq Footage2,400
Acreage0.17
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$100,000
40%
Improvement Value:$152,900
60%
Total Assessment$252,900
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.