Property Sale
Sale
$244,000
To:
Sq Ft2,669DeedBook 132, Page 282
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,026 | +4.0% |
| 2024 | $14,449 | +1.2% |
| 2023 | $14,273 | +0.4% |
| 2022 | $14,209 | +2.0% |
To:
Year Built: 1967
58 Brandywine Rd
Residential
78 Pancake Hollow Dr
Residential
45 Pancake Hollow Dr
Residential
55 Emerson Place
Residential
171 Kiwanis Dr
Residential