Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,648 | +4.0% |
| 2024 | $16,971 | +1.2% |
| 2023 | $16,763 | +0.4% |
| 2022 | $16,689 | +2.0% |
Year Built: 1960
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.